Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (2023)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (1) Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (2) Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (3)

Kainos prasideda nuo 20 990 eurų


gauti citatą

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui

technines funkcijas

Atsisiųskite technines specifikacijas (PDF)

įranga

Atsisiųskite Suzuki Vitara 48V Mild Hybrid įrangos lentelę

Atsisiųskite „Suzuki Vitara“ pilną hibridinės įrangos sąrašą čia

Kainoraštis

Atsisiųskite kainoraštį čia

Legendinė Vitara laukia kito nuotykio. Būk pasiruošęs!

Po daugiau nei 30 gamybos metų „Suzuki Vitara“ dabar yra pilnas hibridas. Dėl to vairavimas tampa ekonomiškesnis, ypač miesto eisme.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (4)

„Suzuki Vitara“ šiemet švenčia savo 30-ąjį gimtadienį, o „Suzuki Motor Corporation“ pristatė naująjį „Vitarą“. Kitas yra visada taupus Boosterjet turbo variklis po gaubtu. Patobulinta Vitaros saugos įranga, atnaujintas automobilio išorė ir vidus.

Suzuki Vitara buvo pradėtas gaminti 1988 metais kaip itin kompaktiškas trijų durų mažas visureigis. Bėgant metams automobiliai pradėjo gaminti automobilius su galinėmis durelėmis, o po kelių kartų jie tapo erdvesni. 2014 metais japonų prekės ženklas pradėjo Hyundai Suzuki Vitara gamybą savo gamykloje Vengrijoje. Naujoji Vitara iškart tapo hitu – tai vienas geriausiai parduodamų Suzuki modelių Baltijos šalyse.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (5)

(Video) Compact and Rugged: The 2022 Suzuki Vitara

„Vitara“ standartiškai komplektuojamas su įvairiomis „Suzuki“ saugos funkcijomis, įskaitant dviejų jutiklių pagalbinę stabdymo sistemą ir kelio ženklų atpažinimą. Ryšys užtikrinamas per garso sistemos ekraną, o AllGrip 4WD sistema užtikrina patikimą valdymą lyjant, sningant ar nelygioje vietovėje. Vitara turi viską, ko reikia kitam nuotykiui lauke.

Oro sąlygų Lietuvoje pasirinkti negalite, bet Vitara gali.

Pasiruoškite žvilgsniui, kuris spinduliuoja jėga ir energija. Unikalus, drąsus „Vitara“ stilius neabejotinai susuks galvą, kad ir kur bebūtų. Visiškai autentiškas Vitara dizainas, bylojantis apie nesibaigiančius atradimus kelyje ir ne kelyje. Dinamiška išorė suteikia energijos jūsų vairavimui, o rafinuotas aukščiausios klasės miesto visureigio interjeras kviečia tuo mėgautis.

„Suzuki“ dizaino ypatybės, tokios kaip drąsios 5 sekcijų grotelės, aštrus priekinis bamperis, puoštas elegantiškais chromo elementais, suteikia „Vitara“ elegantišką šiuolaikišką išvaizdą.

* Chromuotas buferio rėmas nepasiekiamas GL modeliuose.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (7)

Ryškūs LED priekiniai žibintai taupo energiją, kai naudojamos artimosios šviesos. Mėlyni atšvaitai sukuria gaivų įspūdį. Unikalaus dizaino važiavimo žibintas turi vertikaliai sumontuotus šviesos diodus. Taip pat yra rūko žibintai, kurie yra būtini geram matomumui kelyje esant nepalankioms oro sąlygoms.

LED priekiniai žibintai ir LED dienos žibintai dabar yra standartiniai visuose apdailos lygiuose. Priekiniai rūko žibintai yra standartiniai.

Įėję į „Vitarą“, pasijusite tarsi patekę į rafinuotą aukštos kokybės medžiagų pasaulį. Erdvė, kurioje intuityviai galima rasti kiekvieną rankenėlę, jungiklį ir mygtuką. Mėgaukitės nameliu, iš kurio niekada nenorėsite išeiti. Minkštas pamušalas prietaisų skydelio viršuje suteikia aukščiausios kokybės jausmą salone.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (8)

7 colių jutiklinis ekranas leidžia patogiai valdyti daugialypės terpės funkcijas, įskaitant garso įrangą, garsiakalbį, navigacijos sistemą ir išmaniojo telefono funkcijas. Išmaniojo telefono garso poravimo ekrane yra iš anksto įdiegta „Apple CarPlay“, „Android Auto™“ ir „MirrorLink™“. MirrorLink™ suteikia galimybę automobilio jutikliniame ekrane rodyti įvairias išmaniųjų telefonų programas ir valdyti išmaniojo telefono funkcijas.

7 colių jutiklinio ekrano išmaniųjų telefonų susiejimas ir navigacijos sistema pasiekiama ne visuose modeliuose. Apple CarPlay™ yra registruotasis Apple Inc. prekės ženklas. Android Auto™ yra registruotasis Google Inc. prekės ženklas. MirrorLink™ yra registruotasis Car Connectivity Consortium LLC prekės ženklas MirrorLink™ yra suderinamas su išvardytais išmaniaisiais telefonais: https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (9)

Daugiafunkcinis vairas

Patogus daugiafunkcis vairas suteikia vairuotojui visišką kontrolę. Radijo valdymas ir „Bluetooth®“ ryšys išmaniesiems telefonams yra po ranka. Taip pat integruota prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo* funkcija, užtikrinanti maksimalų komfortą ir saugumą.

*Adaptyvusis pastovaus greičio palaikymo įrenginys yra standartinis GL+ ir GLX modeliuose.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (10)

Naujas 4,2 colio spalvotas įvairios informacijos LCD ekranas

Išplėstinė daugialypė 4,2 colio informacija. Spalvotas LCD ekranas yra prietaisų skydelio centre ir suteikia vairuotojui tikslią ir patikimą informaciją apie automobilio elgesį ir veikimą. Dinamiškas ekranas rodo daugybę funkcijų, tokių kaip ALLGRIP važiavimo režimai, pagreitis, variklio galia ir sukimo momentas, dujų ir stabdžių sąnaudos ir kt. Turint tiek daug galimybių vairuoti visada bus smagu.

* 4,2 colio prietaisų skydelis yra standartinis GL+ ir GLX modeliuose.

(Video) A 2WD SUV drives offroad: Suzuki Vitara RT-S - 4x4.practicalmotoring.com.au

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (11)

Panoraminis stogo langas

Lengva prieiga, visiškai atviri stoglangiai įleidžia šviesą ir gryną orą iš lauko.

* GLX+SR modeliai komplektuojami su panoraminiu stoglangiu.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (12)

Yra daug vietos bagažui

60/40 padalinta galinė sėdynė padidina talpą iki 710 litrų*, reguliuojamos bagažinės grindys reiškia, kad po ja galite laikyti mažesnius daiktus, o plokščios bagažinės grindys palengvina didesnių krovinių kėlimą. Be to, bagažinės šonuose yra praktiški nedideli skyreliai.

*Visas hibridinis bagažo skyrius yra 642 litrų talpos.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (13)

Suzuki Vitara dabar siūlo du variklių variantus.Visiškai hibridinis benzininis variklis Vitara 1.5 DualjetJis pasižymi dideliu degalų naudojimo efektyvumu, maža emisija, didele galia (85 kW / 116 AG) ir sukimo momentu (138 Nm) bei elektros varikliu. Puikus degalų efektyvumas pasiekiamas, pavyzdžiui, šalia įsiurbimo vožtuvų sumontavus du degalų purkštukus ir padidinus suspaudimo laipsnį. Be to, įsiurbimo ir išmetimo vožtuvai buvo optimizuoti, kad būtų galima keisti vožtuvų laiką.

„Vitaros“ ličio jonų akumuliatorius kaupia energiją važiuojant pastoviu greičiu, lėtinant ar stabdant. Hibridinė sistema turi du važiavimo režimus: Standartinį ir Eco. Standartiniu važiavimo režimu elektros variklis padeda vidaus degimo varikliui įsibėgėti ir veikti greičiau. Ekologiškas vairavimo režimas pabrėžia degalų taupymą. Siekiant sutaupyti degalų, važiuojant sunaudojama daugiau galios, lengviau užspausti dujų pedalą.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (14)

Visiškai hibridinė Vitara 6 greičių AGS automatinė pavarų dėžė

Automatinė pavarų dėžė palengvina vairavimą. Hibridinės sistemos elektrinis variklis užtikrina sklandų pavarų perjungimą. Šešios pavaros ir optimalus pavarų skaičius pagerina degalų efektyvumą.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (15)

Pusiau hibridinė versija yra varoma 1,4 l Boosterjet turbobenzininiu varikliu su tiesioginiu įpurškimu, kuri pasižymi didele galia (95 kW / 129 AG) ir sukimo momentu (235 Nm) labai plačiame sūkių diapazone. Nepriklausomai nuo sąlygų, Boosterjet turbo reaguoja į akceleratoriaus pedalą, kad išlaikytų degalų ekonomiją ir mažą emisiją.

(Video) Suzuki Vitara - Climbing in practice in real Off-Road terrain

Siekiant sumažinti išlaidas, pusiau hibridinėje sistemoje yra 48 V integruotas starterio generatorius (ISG) su variklio funkcijomis. Elektros variklio galia - 10 kW, sukimo momentas - 50 Nm. Pusiau hibridinė sistema atlieka šias funkcijas: stabdymo energijos atgavimo, pagalbinės vidaus degimo variklio, elektrinio starterio, sukimo momento didinimo ir elektros tuščiosios eigos funkcijas.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (16)

Vitara pusiau hibridinė 6 greičių mechaninė transmisija

6 greičių mechaninės pavarų dėžės perdavimo skaičiai kartu su diferencialu užtikrina optimalų veikimą ir sumažina degalų sąnaudas. Lengva ir tiksli transmisija visada suteikia malonią vairavimo patirtį.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (17)

Visų varančiųjų ratų sistema „AllGrip“

„Automobilis, galintis važiuoti nelygiais keliais ir ten, kur automobiliai anksčiau negalėjo“. Remiantis šia koncepcija, aštuntajame dešimtmetyje buvo pristatytas pirmasis „Suzuki“ keturiais ratais varomas modelis. Taip gimė garsioji „Suzuki“ visų varančiųjų ratų technologija „AllGrip“. Suzuki 4WD technologija buvo patobulinta, kad vairuotojui suteiktų daugiau įspūdžių, malonumo ir pasitikėjimo. Vitara su AllGrip leidžia plėsti veiklą ir paįvairinti gyvenimo būdą.

Keturi veikimo režimai vairuotojo pasirinkimu

Pasirinkite 4WD režimą (automatinis, sportinis, sniegas ir užraktas) paprastu mygtuko paspaudimu centrinėje konsolėje. Prietaisų skydelio centre esantis spalvotas įvairios informacijos ekranas informuoja, kuris „AllGrip“ važiavimo režimas šiuo metu įjungtas.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (18)

„Vitaroje“ sumontuota pažangi „Suzuki“ priekinio aptikimo sistema, kuri sujungia monokulinę kamerą ir prie priekinio stiklo montuojamą lazerį. Neprilygstamas saugumas pasiekiamas derinant monokulinę kamerą, kuri puikiai aptinka objektus vidutiniais ir dideliais atstumais bei identifikuoja pėsčiuosius, skiriamąsias linijas ir kitus eismo elementus su lazeriniu jutikliu, kuris labai gerai aptinka objektus iš arti ir naktį.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (19)

Dviejų jutiklių stabdžių pagalba

Vairuojant Vitara naudoja du jutiklius – monokulinę kamerą ir lazerinį jutiklį – tam, kad nustatytų, ar negresia susidūrimo su priekyje važiuojančia transporto priemone ar pėsčiuoju. Nustačius susidūrimo galimybę, automobilis reaguoja vienu iš trijų būdų, priklausomai nuo situacijos.

1. Įspėjimas– Garsiniai ir vaizdiniai įspėjimai įspėja vairuotoją.
2. Pagalbinė stabdžių funkcija– Didesnė stabdymo galia, jei susidūrimo rizika yra didelė, o vairuotojas stabdo paniškai.
3. Automatinio stabdymo funkcija– Automatinis avarinis stabdymas, jei susidūrimo rizika dar padidėtų.

Dabar standartinis GL+ ir GLX modeliuose.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (20)

aklosios zonos stebėjimas

Du gale sumontuoti šoniniai radaro jutikliai aptinka transporto priemones, esančias aklojoje zonoje arba įvažiuojančias į akląsias zonas iš abiejų pusių, todėl galima saugiau keisti eismo juostą važiuojant mažesniu nei 15 km/h greičiu. Kai aptinkama, kad transporto priemonė įvažiuoja arba įvažiuoja į galinę akląją zoną, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje užsidega LED įspėjamoji piktograma. Mirksinčias LED piktogramas lydi garsinis įspėjamasis signalas, kai vairuotojas parodo pavarų perjungimo signalą.

Dabar standartinis GL+ ir GLX modeliuose.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (21)

(Video) Autofortas motors - darbo organizavimas karantino metu

simbolių atpažinimo funkcija

Sistema naudoja monokulinę kamerą eismo ženklams stebėti. Kai aptinkami kelio ženklai, pavyzdžiui, ribojamas greitis arba draudžiama lenkti, prietaisų skydelyje rodomi ženklai, primenantys vairuotojui, kokius ženklus automobilis pravažiavo. Kai aptinkamos kelios vėliavėlės, vienu metu rodomos iki trijų vėliavėlių.

Dabar standartinis GL+ ir GLX modeliuose.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (22)

galinis eismo įspėjimas

Važiuojant atbuline eiga iki 8 km/h greičiu, automobilis naudoja du gale įmontuotus šoninius radarų jutiklius, kurie padeda vairuotojui ir įspėja vairuotoją apie abiejose automobilio pusėse artėjančias transporto priemones, kai atsitraukia iš stovėjimo vietos. Kai aptinkama transporto priemonė, vairuotojas daugiainformaciniame ekrane gauna vaizdinį ir garsinį įspėjimą. Tai padeda vairuotojams saugiau išvažiuoti iš stovėjimo vietų, kai yra trukdomas matomumas vienoje ar abiejose automobilio pusėse.

Dabar standartinis GL+ ir GLX modeliuose.

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (23)

Tvirtas TECT korpuso rėmas

„Vitara“ kėbulo dizainas pagrįstas „Suzuki“ TECT (Total Effective Control Technology) koncepcija, kad jo konstrukcija galėtų efektyviai sugerti ir išsklaidyti energiją susidūrimo atveju.

vienspalvis

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (24)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (25)

Perlas ir metalas

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (26)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (27)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (28)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (29)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (30)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (31)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (32)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (33)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (34)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (35)

Suzuki Vitara - UAB "Autofortas motors" atstovybė Suzuki Kaunas (36)

Videos

1. Kaune atidarytas vienas moderniausių autoservisų Baltijos šalyse - „Autofortas“
(Kas vyksta Kaune)
2. Hyundai Tucson pristatymas Lietuvoje - Autofortas motors
(Autofortas motors)
3. Hyundai KONA Pristatymas Lietuvoje- Autofortas motors
(Autofortas motors)
4. Suzuki Vitara GLX 6MT 1.4l hybrid 129HP - Offroad POV Test Drive & Fuel consumption check
(Auto POV Drive)
5. Baw się jazdą z Suzuki!
(Suzuki Polska)
6. Totaløkonomiske dage hos Suzuki
(Suzuki Danmark)

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Golda Nolan II

Last Updated: 07/09/2023

Views: 6476

Rating: 4.8 / 5 (78 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Golda Nolan II

Birthday: 1998-05-14

Address: Suite 369 9754 Roberts Pines, West Benitaburgh, NM 69180-7958

Phone: +522993866487

Job: Sales Executive

Hobby: Worldbuilding, Shopping, Quilting, Cooking, Homebrewing, Leather crafting, Pet

Introduction: My name is Golda Nolan II, I am a thoughtful, clever, cute, jolly, brave, powerful, splendid person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.